Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
mudr.volba.eu  Hledat
Česká republika - Benešov - Beroun - Blansko - Bohumín - Boskovice - Brandýs nad Labem-St.Boleslav - Břeclav - Brno - Bruntál - Čáslav - Česká Lípa - Česká Třebová - České Budějovice - Český Krumlov - Český Těšín - Děčín - Domažlice - Dvůr Králové nad Labem - Frenštát pod Radhoštěm - Frýdek-Místek - Frýdlant nad Ostravicí - Havířov - Havlíčkův Brod - Hlinsko - Hlučín - Hodonín - Hořice - Hořovice - Hradec Králové - Hranice - Cheb - Chomutov - Chrudim - Jablonec nad Nisou - Jaroměř - Jeseník - Jičín - Jihlava - Jindřichův Hradec - Kadaň - Karlovy Vary - Karviná - Kladno - Klatovy - Kolín - Kopřivnice - Kralupy nad Vltavou - Krnov - Kroměříž - Kutná Hora - Kyjov - Lanškroun - Liberec - Litoměřice - Litomyšl - Litovel - Litvínov - Louny - Lovosice - Mariánské Lázně - Mělník - Mladá Boleslav - Mohelnice - Most - Náchod - Neratovice - Nová Paka - Nové Město na Moravě - Nový Jičín - Nymburk - Olomouc - Opava - Orlová - Ostrava - Ostrov - Otrokovice - Pardubice - Pelhřimov - Písek - Plzeň - Poděbrady - Polička - Praha - Prachatice - Přerov - Příbram - Prostějov - Rakovník - Říčany u Prahy - Rokycany - Roudnice nad Labem - Rožnov pod Rahdoštěm - Rychnov nad Kněžnou - Slaný - Sokolov - Šternberk - Strakonice - Stříbro - Šumperk - Sušice - Svitavy - Tábor - Tachov - Teplice - Tišnov - Třebíč - Třeboň - Třinec - Trutnov - Turnov - Uherské Hradiště - Uherský Brod - Uničov - Ústí nad Labem - Ústí nad Orlicí - Valašské Meziříčí - Veselí nad Moravou - Vimperk - Vlašim - Vrchlabí - Vsetín - Vyškov - Vysoké Mýto - Zábřeh - Žamberk - Žatec - Žďár nad Sázavou - Zlín - Znojmo - Všechny města dle abecedy

Lékaři

Plicní ambulance MUDr.Gabriela Vašínková , GVmedica s.r.o.
Plicní ambulance MUDr.Gabriela Vašínková, budova polikliniky ve Frýdlantě nad Ostravicí, vchod z Hlavní ulice, 2.patro. Ordinujeme Po, Stř, Čt, Pá. Příjímáme nové pacienty.
Frýdlant nad Ostravicí
Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí
Kožní ambulance, Cutis sana dermatologie s.r.o.
Dermatologická ambulance Olomouc Komplexní ambulantní péče v oboru dermatologie pro dospělé i děti
Olomouc
tř. Svobody 32, Olomouc
MUDr.Olga Janušková
revmatologická ordinace Kroměříž, Holešov Léčíme pacient a se všemi revmat chorobami, máme Centrum biologické léčby od r. 2010.
Zlín
MUDr. Iva Blümelová
Dermatovenerologie se zabývá kožními a pohlavními chorobami. V rámci této ambulance nabízíme léčbu otoků pomocí přístroje lymfoven.
Přelouč
Nádražní 268, Přelouč
MUDr. Lenka Peterková EC
Lékaři
České Budějovice
Matice školské 1786/17, České Budějovice
MUDr. Pavla Šrámková
- Registraci nových pacientů - Komplexní primární péči - Řešení akutních zdravotních problémů - Bezbariérový přístup, příjemné prostředí - Možnost objednání on-line, objednání ve vybraných dnech i v odpoledních hodinách - Zkušený kolektiv s odborným růstem a osobním přístupem - Většinu odborných vyšetření v budově (např. odběry, RTG…) - Očkování proti sezonní chřipce a pneumokokovým infekcím - Pracovnělékařské služby na základě smluvního vztahu - Poradenství – psychosomatiku   Definice oboru: Praktické lékařství je integrovaný medicínský obor, ve kterém všeobecně zaměřený lékař poskytuje primární a kontinuální péči o zdraví pacienta. Ordinace praktických lékařů se zaměřují na preventivní vedení, mapování a akutní řešení zdravotních problémů pacientů. Poskytují i péči pracovnělékařskou.
Plzeň
Denisovo nábřeží 4, Plzeň
ULTRAZVUK EUC Klinika Přelouč
Kvalifikovaný lékař pomocí ultrazvuku vyšetří stav vnitřních orgánů břicha a pánve, ostatních měkkých tkání, cév a štítné žlázy.   Nabízíme vyšetření stavu kostí, hrudníku a dutiny břišní moderním RDG přístrojem na základě požadavků lékařů.   Těhotným nabízíme možnost vypálení záznamu těhotenského obrazu na CD-R. Pokyny pro ultrazvuk celého břicha a pánve, dolní 1/2 břicha a horní 1/2 břicha: - Před vyšetřením 12 hodin nejezte, v případě potřeby se napijte, ale jen obyčejné neslazené vody. - Dostavte se k vyšetření s plným močovým měchýřem, hodinu před vyšetřením vypijte 3/4 litru neslazené tekutiny (čaj, voda) a do vyšetření nemočte.
Přelouč
Libušina 203, Přelouč
MUDr. Marie Löblová - Obezitologie
Obezitologie je medicínský obor, který se zaměřuje na terapii obezity a případně i přidružené nemoci. Cílem léčby je zredukovat váhu a snížit tak zdravotní rizika spojená s nadváhou. Aktivně také spolupracujeme s dalšími specialisty, jako jsou diabetologové či endokrinologové. Nejpodstatnější součástí léčby je úprava životního stylu spočívající v zařazení fyzické aktivity a ve změně stravovacího režimu. K úspěšné terapii je tedy bezpodmínečně nutná motivace a spolupráce pacienta.
České Budějovice
Matice školské 1786/17, České Budějovice

Lékaři

Lékaři
MAMOCENTRUM WF Hospital Děčín
POZOR: Přestěhovali jsme se do budovy VZP (Všeobecné zdravotní pojištovny) v Myslbekově ulici 5. Nárok na preventivní - screeningovou mamografii má každá žena ve věku  od   45 let . Interval mezi vyšetřeními musí být  delší než 2 roky . Pro objednání vyšetření je proto nezbytně nutné znát datum posledního screeningového vyšetření.  Na vyšetření je nutná žádanka  od gynekologa či praktického lékaře. Bez žádanky  či  v případě nedodržení intervalu vyšetření  bude požadována úhrada pacientkou ve výši  700 Kč . Z důvodu kvalitního provedení vyšetření a vyhodnocení jeho výsledků nepoužívejte, prosím, v den vyšetření v oblasti dekoltu, prsou ani podpaží tělová mléka, deodoranty a antiperspiranty. K vyšetření jinak není třeba žádné speciální přípravy. Samotné vyšetření by mělo být nebolestivé , ale může být nepříjemné.  Nedoporučujeme provádět vyšetření prsu týden před menstruací, nejvhodnější je doba týden po menstruaci . Vyšetření lze provézt i u pacientek s prsními implantáty - náš mamografický přístroj má speciální vyšetřovací program na vyšetřování prsů s prsními implantáty. Screeningovou mamografii provádíme na přímo digitalizovaném přístroji vysoké kvality Planmed Nuance Excel, který splnuje všechny mezinárodní atesty kvality. Naše zdravotnické zařízení splnuje akreditaci Ministerstva zdravotnictví ČR. Screeningové mamografické vyšetření se provádí u zdravých, bezpříznakových žen ve věku od 45 let a je v intervalu 1x za 24 měsíců plně hrazené zdravotní pojištovnou. Ne všechny zdravotní pojišťovny mají stejnou věkovou hranici pro bezplatné vyšetření prsu, proto je vhodné se informovat na každé jednotlivé zdravotní pojišťovně. Některé zdravotní pojištovny hradí screeningovou mamografii již od 40 let věku . Od 1.1.2010 již neplatí věkové omezení do 70 let věku pacientky . Mimo termín plně hrazeného screeningového vyšetření zdravotní pojištovnou je možné vyšetření absolvovat jako samoplátce (700 Kč) . V období mezi screeningovými mamografiemi (tedy cca rok po screeningové mamografii) se doporučuje provézt ultrazvukové vyšetření prsu, které si pacientka hradí jako samoplátce 400 Kč (objednávka telefonicky na tel. č. 412 151 900 a 412 151 901). Informace pro lékaře - vyšetření se nezapočítává do vyžádané péče , protože je zařazené do screeningového programu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. 412 151 900, 412 151 901 na e-mailu w.katy@seznam.cz .
Děčín
Myslbekova 5, Děčín
MAMOCENTRUM EUC Pardubice
Nárok na preventivní - screeningovou mamografii má každá žena ve věku  od 45 let . Interval mezi vyšetřeními musí být  delší než 2 roky . Pro objednání vyšetření je proto nezbytně nutné znát datum posledního screeningového vyšetření.  Na vyšetření je nutná žádanka  od gynekologa či praktického lékaře.   Z důvodu kvalitního provedení vyšetření a vyhodnocení jeho výsledků nepoužívejte, prosím, v den vyšetření v oblasti dekoltu, prsou ani podpaží tělová mléka, deodoranty a antiperspiranty.
Pardubice
Závodu míru 1962, Pardubice
MUDr. Drahomíra Trojánková - Skrétova ulice
- Kompletní neurologické vyšetření - Dispenzarizaci po cévních mozkových příhodách - Dispenzarizaci pacientů s epilepsií, jejich léčbu, včetně edukace - Léčbu onemocnění páteře - Diagnostiku a léčbu bolestí hlavy - Léčbu neurodegenerativních onemocnění, včetně demence (Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba) - Léčbu demyelinizačních onemocnění (roztroušená skleróza) - Diagnostické vyšetření EEG - Neurologické vyšetření pro profesní průkazy řidičů z povolání
Plzeň
Skrétova 1210/47, Plzeň
MUDr. Eva Laňová
- Zkušené lékaře s dlouholetou praxí - Citlivý a ohleduplný přístup - Zkušené porodní asistentky - Ambulantní péči v plném rozsahu včetně hormonální léčby - Komplexní péči v těhotenství a šestinedělí - Poradenství v oblasti antikoncepce - Zavádění nitroděložních tělísek - Diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění - On-line objednávání - Možnost 3D, 4D ultrazvukového záznamu na DVD - Barevné fotografie z vyšetření - Minimální objednací dobu - akutní obtíže ošetříme ihned - V případě nutnosti vám můžeme zařídit operační výkon ve velmi krátké objednací době. Definice oboru Gynekologie je medicínský obor, který se specializuje na prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění ženského reprodukčního systému. Jedná se o obor, který je vzhledem ke specifičnosti onemocnění, poruch a vad určený pouze ženám. Ordinace poskytují poradenství v oblasti početí, antikoncepce a klimakteria. Porodnictví, které řadíme do gynekologie, pečuje (společně s dalšími obory) o těhotné ženy až do porodu a v období šestinedělí.
Plzeň
Denisovo nábřeží 4, Plzeň
MUDr. Lenka Peterková EC
Lékaři
České Budějovice
Matice školské 1786/17, České Budějovice
MUDr. Ivana Kadlecová
Lékaři
Klášterec nad Ohří
Sadová 528, Klášterec nad Ohří
MUDr. Ilona Kruntorádová - PERIMETR
Lékaři
Praha
Ukrajinská 11, Praha 10 - Vršovice
MUDr. Ivana Přibáňová EC
Touto cestou objednáváme nové pacienty pouze s diabetem , nutné doporučení od praktického lékaře nebo jiného specialisty.
České Budějovice
Matice školské 1786/17, České Budějovice
MUDr. Štěpánka Pavcová
- Vyšetření „mateřských znamének“ (névů) - Sledování pacientů s rizikovými névy - Prevenci, diagnostiku a léčbu kožních nádorů - Sklerotizaci – odstranění metličkových varixů injekcemi a aetoxysklerolem - Kryalizaci, elektrokoagulaci – odstranění stařeckých bradavic a kožních výrůstků - Chirurgické zákroky – odstranění mateřských znamének a névů   Definice oboru: Dermatologie  je medicínský obor, který se specializuje na prevenci, diagnostiku a léčbu kožních onemocnění.
Plzeň
Denisovo nábřeží 4, Plzeň
MUDr. Lucie Bejstová
- Preventivní pediatrickou péči - Léčbu onemocnění dětí a mladistvých - Povinné i nepovinné očkování - Odběry biologického materiálu v ordinaci - Návštěvní službu lékaře a sestry v rodině novorozenců po propuštění z porodnice - Vystavení zdravotních povolení a potvrzení - Předoperační vyšetření u dětí a mladistvých - Odbornou pomoc v oblasti sociální problematiky   Léčba dětí a dospělých se od sebe liší v mnoha ohledech, proto se péči o zdraví kojenců, dětí a mladistvých stará pediatrie, speciální obor vnitřního lékařství, který bere při poskytování lékařské péče v úvahu vývojová specifika lidského zdraví.
Plzeň
Denisovo nábřeží 4, Plzeň
MUDr. Jan Červák
Součástí gynekologického oddělení jsou dvě nedávno zrekonstruované a moderně zařízené gynekologické ambulance. V nich lékaři zajišťují komplexní ambulantní péči - roční preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění, hormonálních poruch a poruch menstruačního cyklu, léčbu klimakterických obtíží, předpis a dohled hormonální antikoncepce, diagnostiku a léčbu neplodnosti, péči o fyziologické těhotenství od jeho začátku až do porodu. Součástí ambulance je ultrazvuková vyšetřovna, kde provádíme ultrazvuková vyšetření při gynekologických onemocněních a také v těhotenství, dále KTG vyšetřovna, ve které provádíme kardiotokografické vyšetření všech těhotných (jedná se o vyšetření, které v konci těhotenství informuje o kondici plodu a o eventuální děložní činnosti vyšetřované pacientky). Prim. MUDr. Ivo Gerych a as. MUDr. Jan Červák provádí ve svých ordinačních hodinách také konzultační a indikační vyšetření před operačními výkony na našem gynekologickém oddělení. Telefonicky objednáváme k vyšetření denně.
Zlín
třída T. Bati 5135, Zlín
MUDr. Silvia Barcziová EC
Chirurgie je základní lékařský obor, který se zabývá prevencí, diagnostikou a operační léčbou onemocnění různých orgánů. K léčení se používá manuálních výkonů.   - Úrazová chirurgie - Proktologie
České Budějovice
Matice školské 1786/17, České Budějovice
MUDr. Lenka Tocháčková - Denisovo nábřeží
- Zkušené lékaře s dlouholetou praxí - Citlivý a ohleduplný přístup - Zkušené porodní asistentky - Ambulantní péči v plném rozsahu včetně hormonální léčby - Komplexní péči v těhotenství a šestinedělí - Poradenství v oblasti antikoncepce - Zavádění nitroděložních tělísek - Diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění - On-line objednávání - Možnost 3D, 4D ultrazvukového záznamu na DVD - Barevné fotografie z vyšetření - Minimální objednací dobu - akutní obtíže ošetříme ihned - V případě nutnosti vám můžeme zařídit operační výkon ve velmi krátké objednací době. Definice oboru Gynekologie je medicínský obor, který se specializuje na prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění ženského reprodukčního systému. Jedná se o obor, který je vzhledem ke specifičnosti onemocnění, poruch a vad určený pouze ženám. Ordinace poskytují poradenství v oblasti početí, antikoncepce a klimakteria. Porodnictví, které řadíme do gynekologie, pečuje (společně s dalšími obory) o těhotné ženy až do porodu a v období šestinedělí.
Plzeň
Denisovo nábřeží 4, Plzeň
MAMOCENTRUM EUC Klinika Brno
Nárok na preventivní - screeningovou mamografii má každá žena ve věku  od   45 let . Interval mezi vyšetřeními musí být  delší než 2 roky a jeden den . Pro objednání vyšetření je proto nezbytně nutné znát datum posledního screeningového vyšetření.  Na vyšetření je nutná žádanka  od gynekologa či praktického lékaře. Bez žádanky  či  v případě nedodržení intervalu vyšetření  bude požadována úhrada pacientkou ve výši 800 Kč .   Z důvodu kvalitního provedení vyšetření a vyhodnocení jeho výsledků nepoužívejte, prosím, v den vyšetření v oblasti dekoltu, prsou ani podpaží tělová mléka, deodoranty a antiperspiranty.
Brno
Rooseveltova 6/8, Brno - město
MUDr. Hana Vlasáková
Lékaři
Přelouč
Libušina 203, Přelouč
MUDr. Eva Dokoupilová
Ošetřujeme pacienty s diagnózou: - revmatoidní artritida (zánětlivé kloubní onemocnění) - psoriaza (lupénka) a postižení kloubů - osteoartróza (opotřebování kloubů) - ankylozujicí spondylitida (Bechtěrevova nemoc) - dnavé onemocnění kloubů - revmatismus měkkých tkání - kloubní záněty po infekčních onemocněních (borelióza) - systémové autoimunitní onemocnění  Provádíme vyšetření celotělovým denzitometrem (Osteoporóza, Odvápnění kostí)   Vyšetření je plně hrazeno všemi zdravotními pojišťovnami
Uherské Hradiště
Obchodní 1507, Uherské Hradiště
ULTRAZVUK WF Hospital Děčín
K dispozici máme 3 sonografické přístroje, každý se skládá z počítačové jednotky s rekonstrukčním softwarem a ultrazvukových sond. Sonda funguje jako vysílač i jako přijímač ultrazvukových vln. Princip je založen na odrazu vln při přechodu mezi různými prostředími. Sonograficky je možno vyšetřit štítnou žlázu, slinné žlázy, orgány dutiny břišní a malé pánve (játra, ledviny, žlučník, žlučové cesty, slinivku břišní, uzliny, močový měchýř, močové cesty, prostatu, vaječníky a dělohu, střeva), uzliny různé lokality (např. krk, retroperitoneum,…), velké cévy ( k posouzení aterosklerozy, vyloučení aneuryzmatu, ozřejmení cévních uzávěrů), měkké tkáně (kůže a podkoží), výpotky v různých lokalitách a velké klouby. K ultrazvukovému vyšetření orgánů dutiny břišní a ledvin je třeba příprava: - 6 hodin před vyšetřením nejíst, nepít a nekouřit, - 2 dny předem nenadýmavá strava, - částečně naplněný močový měchýř.
Děčín
Myslbekova 5, Děčín
ULTRAZVUK BRNO Zahradníkova
Pokyny pro Ultrazvuk břicha (celého břicha a pánve, dolní 1/2 břicha a horní 1/2 břicha): - Před vyšetřením 12 hodin nejezte, v případě potřeby se napijte, ale jen obyčejné neslazené vody. - Dostavte se k vyšetření s plným močovým měchýřem, hodinu před vyšetřením vypijte 3/4 litru neslazené tekutiny (čaj, voda) a do vyšetření nemočte. - Online objednávání slouží pouze pro ultrazvuková vyšetření. Na RTG není nutné objednání, provádí se ihned. Služby vyšetření ultrazvukem   - Ultrazvuk prsů včetně axil - Ultrazvuk krku a štítné žlázy - Ultrazvuk horní nebo dolní poloviny břicha - Ultrazvuk břicha a pánve - Ultrazvuk malých i velkých kloubů - Ultrazvuk měkkých tkání, podkoží, svalů, uzlin - Ultrazvuk šourku - Dopplerovský ultrazvuk cév
Brno
Zahradníkova 497/2, Brno - Veveří
MUDr. Hana Vlasáková
Lékaři
Přelouč
Libušina 203, Přelouč
MAMOCENTRUM EUC Pardubice
Nárok na preventivní - screeningovou mamografii má každá žena ve věku  od 45 let . Interval mezi vyšetřeními musí být  delší než 2 roky . Pro objednání vyšetření je proto nezbytně nutné znát datum posledního screeningového vyšetření.  Na vyšetření je nutná žádanka  od gynekologa či praktického lékaře.   Z důvodu kvalitního provedení vyšetření a vyhodnocení jeho výsledků nepoužívejte, prosím, v den vyšetření v oblasti dekoltu, prsou ani podpaží tělová mléka, deodoranty a antiperspiranty.
Pardubice
Závodu míru 1962, Pardubice
MUDr. Ludvík Winkler MBA
Palas Athena je soukromá klinika jednodenní chirurgie . Najdete nás na Jižním Městě,  5 minut chůze od stanice metra Háje . R očně provádíme více než 35 tisíc ambulantních ošetření, vynikající výsledky máme v diagnostice a léčbě refluxní choroby jícnu. Jsme jedničkou v oblasti laparoskopických fundoplikací řešící právě refluxní choroby jícnu , v operačním řešení břišních a tříselných kýl , výborné výsledky dosahujeme také v laparoskopických operacích žlučníku a v oblasti léčby křečových žil. Ročně provádíme více než 1900 operačních výkonů v celkové anestesii. Zdravotní péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.
Praha
Hviezdoslavova 509/25, Praha 4 - Háje
MUDr. Tomáš Duda
Součástí gynekologického oddělení jsou dvě nedávno zrekonstruované a moderně zařízené gynekologické ambulance. V nich lékaři zajišťují komplexní ambulantní péči – roční preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění, hormonálních poruch a poruch menstruačního cyklu, léčbu klimakterických obtíží, předpis a dohled hormonální antikoncepce, diagnostiku a léčbu neplodnosti, péči o fyziologické těhotenství od jeho začátku až do porodu. Součástí ambulance je ultrazvuková vyšetřovna, kde provádíme ultrazvuková vyšetření při gynekologických onemocněních a také v těhotenství, dále KTG vyšetřovna, ve které provádíme kardiotokografické vyšetření všech těhotných (jedná se o vyšetření, které v konci těhotenství informuje o kondici plodu a o eventuální děložní činnosti vyšetřované pacientky). Prim. MUDr. Ivo Gerych a as. MUDr. Jan Červák provádí ve svých ordinačních hodinách také konzultační a indikační vyšetření před operačními výkony na našem gynekologickém oddělení. Telefonicky objednáváme k vyšetření denně.
Zlín
třída T. Bati 5135, Zlín
MUDr. Pavla Šrámková
- Registraci nových pacientů - Komplexní primární péči - Řešení akutních zdravotních problémů - Bezbariérový přístup, příjemné prostředí - Možnost objednání on-line, objednání ve vybraných dnech i v odpoledních hodinách - Zkušený kolektiv s odborným růstem a osobním přístupem - Většinu odborných vyšetření v budově (např. odběry, RTG…) - Očkování proti sezonní chřipce a pneumokokovým infekcím - Pracovnělékařské služby na základě smluvního vztahu - Poradenství – psychosomatiku   Definice oboru: Praktické lékařství je integrovaný medicínský obor, ve kterém všeobecně zaměřený lékař poskytuje primární a kontinuální péči o zdraví pacienta. Ordinace praktických lékařů se zaměřují na preventivní vedení, mapování a akutní řešení zdravotních problémů pacientů. Poskytují i péči pracovnělékařskou.
Plzeň
Denisovo nábřeží 4, Plzeň
MUDr. Andrea Švábková - Tachovská ulice
- Péči o pacienty s chorobami plic a průdušek, průduškovým astmatem, chronickou obstrukční plicní nemocí - Diagnostiku a léčbu zánětů plic - Diferenciální diagnostiku stavů dušnosti a následnou dispenzární péči o pacienty s chronickými plicními onemocněními - Vyšetření funkce plic pomocí spirometrie přímo v naší ambulanci - Léčbu injekční, infuzní, inhalační a akutní léčbu kyslíkem (oxygenoterapii) - Pomoc lidem závislým na tabáku, kteří se chtějí této závislosti zbavit - Preventivní péči na žádost praktických i závodních lékařů a plicní vyšetření žen v graviditě - Očkování rizikových skupin pacientů proti sezonní chřipce - Rentgeny plic přímo v budově - Spánkovou laboratoř pro pacienty se spánkovou apnoí Plicní oddělení (pneumologie) se věnuje prevenci, diagnostice a léčbě onemocnění dýchacího ústrojí.
Plzeň
Tachovská 1776/80, Plzeň
Mamocentrum EUC Klinika Liberec
Poliklinika Liberec s.r.o. patří k nejlépe hodnoceným mamografickým centrům v ČR. Nárok na preventivní - screeningovou mamografii má každá žena ve věku  od   45 let . Interval mezi vyšetřeními musí být  delší než 2 roky . Pro objednání vyšetření je proto nezbytně nutné znát datum posledního screeningového vyšetření.    Na vyšetření je nutná žádanka  od gynekologa či praktického lékaře. Bez žádanky  či  v případě nedodržení intervalu vyšetření  bude požadována úhrada pacientkou ve výši 70 0 Kč . Na sonografii (ultrazvuk) prsů se touto formou objednat nelze. Pokud se objednáte, bude Vaše objednávka automaticky stornována.   ŽENY MLADŠÍ 45 LET a INDIKOVANÉ MAMMOGRAFIE /ženy s problémy/ - vyšetřujeme BEZ OBJEDNÁNÍ každý den v 1.patře číslo 130 v mezi 7-11 hodinou.   POZOR: Do Poznámky pro lékaře zadejte datum narození.    Z důvodu kvalitního provedení vyšetření a vyhodnocení jeho výsledků nepoužívejte, prosím, v den vyšetření v oblasti dekoltu, prsou ani podpaží tělová mléka, deodoranty a antiperspiranty.
Liberec
Klášterní 2/117, Liberec
MUDr. Rostislav Tolar EC
Ortopedie patří mezi základní chirurgické lékařské obory. Zabývá se diagnostikou, prevencí, léčbou a rehabilitací poruch, onemocnění a úrazů pohybového a podpůrného aparátu člověka. Neoperační péče se zabývá např. diagnostikou a léčbou osteoporózy, ultrazvukovým vyšetřením kyčlí kojenců, dále se provádí obstřiky a punkce, léčba bolestí zad, manuální fyzioterapeutická korekce a další.
České Budějovice
Matice školské 1786/17, České Budějovice
MUDr. Zuzana Šimáková
- komplexní péče o pacienta při onemocnění pateře s následnou navazující rehabilitační péčí - poradna pro záchvatovitá onemocnění a bolesti hlavy - poradna pro cévní onemocnění mozku
Kladno
Huťská 211, Kladno
Mamografie Karlovy Vary - MEDIAG
Lékaři
Karlovy Vary
nám. Dr. Horákové 1313/8, Karlovy Vary
MUDr. Ivana Přibáňová EC
Touto cestou objednáváme nové pacienty pouze s diabetem , nutné doporučení od praktického lékaře nebo jiného specialisty.
České Budějovice
Matice školské 1786/17, České Budějovice
MUDr. Barbora Pěnkavová
- Registraci nových pacientů - Komplexní primární péči - Řešení akutních zdravotních problémů - Bezbariérový přístup, příjemné prostředí - Možnost objednání on-line, objednání ve vybraných dnech i v odpoledních hodinách - Zkušený kolektiv s odborným růstem a osobním přístupem - Většinu odborných vyšetření v budově (např. odběry, RTG…) - Očkování proti sezonní chřipce a pneumokokovým infekcím - Pracovnělékařské služby na základě smluvního vztahu - Poradenství - psychosomatiku Definice oboru: Praktické lékařství je integrovaný medicínský obor, ve kterém všeobecně zaměřený lékař poskytuje primární a kontinuální péči o zdraví pacienta. Ordinace praktických lékařů se zaměřují na preventivní vedení, mapování a akutní řešení zdravotních problémů pacientů. Poskytují i péči pracovnělékařskou.
Plzeň
Denisovo nábřeží 4, Plzeň
MUDr. Martina Fršlínková
Kromě gynekologické péče a péče o těhotné, se zabýváme léčbou neplodnosti. Přijímáme nové pacientky. Smlouvy máme se všemi pojišťovnami. - Léčbou sterility se zabývám již přes 12 let, spolupracuji s centrem IVF Iscare v Praze. - Většina vyšetřeních ohledně neplodnosti se provádějí na našem pracovišti. Vyšetření mužů zajišťuje dr. Mrugová v Chomutově - Genetické a imunologické vyšetření je v Praze. - Hematologické vyšetření zařizujeme zde. - Příprava k inseminaci a umělému oplodnění probíhá rovněž na našem pracovišti. Jen samotný zákrok (inseminace, odběr vajíček a přenos embryí) pak v centru. - Poskytujeme i poradenství bez nutnosti registrace. - Rovněž celé vyšetřovací schéma i léčba probíhá zde bez nutnosti registrace. Jakmile se Vám podaří otěhotnět, vracíte se zpět ke svém obvodnímu gynekologovi.
Chomutov
Školní 1122/44, Chomutov
MUDr. Ivana Kadlecová
Lékaři
Klášterec nad Ohří
Sadová 528, Klášterec nad Ohří
MUDr. Silvia Barcziová EC
Chirurgie je základní lékařský obor, který se zabývá prevencí, diagnostikou a operační léčbou onemocnění různých orgánů. K léčení se používá manuálních výkonů.   - Úrazová chirurgie - Proktologie
České Budějovice
Matice školské 1786/17, České Budějovice
PaedDr. Mirjana Suchá
Logopedická péče je zaměřena na diagnostiku a terapii poruch komunikace pro děti i dospělé. Klinická logopedie je odvětví speciální pedagogiky, které se zabývá rozvojem, výchovou a vzděláváním osob s poruchami řeči, hlasu a sluchu. 
České Budějovice
Matice školské 1786/17, České Budějovice
MUDr. Gabriela Pléhová
Součástí gynekologického oddělení jsou dvě nedávno zrekonstruované a moderně zařízené gynekologické ambulance.   V nich lékaři zajišťují komplexní ambulantní péči – roční preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění, hormonálních poruch a poruch menstruačního cyklu, léčbu klimakterických obtíží, předpis a dohled hormonální antikoncepce, diagnostiku a léčbu neplodnosti, péči o fyziologické těhotenství od jeho začátku až do porodu. Součástí ambulance je ultrazvuková vyšetřovna, kde provádíme ultrazvuková vyšetření při gynekologických onemocněních a také v těhotenství, dále KTG vyšetřovna, ve které provádíme kardiotokografické vyšetření všech těhotných (jedná se o vyšetření, které v konci těhotenství informuje o kondici plodu a o eventuální děložní činnosti vyšetřované pacientky).
Zlín
třída T. Bati 5135, Zlín
MUDr. Tomáš Duda
Součástí gynekologického oddělení jsou dvě nedávno zrekonstruované a moderně zařízené gynekologické ambulance. V nich lékaři zajišťují komplexní ambulantní péči – roční preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění, hormonálních poruch a poruch menstruačního cyklu, léčbu klimakterických obtíží, předpis a dohled hormonální antikoncepce, diagnostiku a léčbu neplodnosti, péči o fyziologické těhotenství od jeho začátku až do porodu. Součástí ambulance je ultrazvuková vyšetřovna, kde provádíme ultrazvuková vyšetření při gynekologických onemocněních a také v těhotenství, dále KTG vyšetřovna, ve které provádíme kardiotokografické vyšetření všech těhotných (jedná se o vyšetření, které v konci těhotenství informuje o kondici plodu a o eventuální děložní činnosti vyšetřované pacientky). Prim. MUDr. Ivo Gerych a as. MUDr. Jan Červák provádí ve svých ordinačních hodinách také konzultační a indikační vyšetření před operačními výkony na našem gynekologickém oddělení. Telefonicky objednáváme k vyšetření denně.
Zlín
třída T. Bati 5135, Zlín
MUDr. Petra Plecháčová
Lékaři
Frýdlant
V Úvoze 860, Frýdlant
MUDr. Michal Mrázek
Lékaři
Frýdlant
V Úvoze 860, Frýdlant
As.MUDr. Věra Peterová CSc.
Lékaři
Praha
Legerova 56, Praha 2 - Nové Město
Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 761

  1  2  9  A  B  C  Č  D  Ď  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  Ř  S  Š  T  U  V  W  Y  Z  Ž 


Adresář slovenských lékařů | Jeden z největších adresářů praktických, zubních a dalších lékařů | Ortopedické vložky do bot | Návrh firemního loga | Další odkazy
   (c) 2010-2021 Databáze lékařů České Republiky
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.