Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde

Odběr krve - Odběrové místo

EUC Laboratoře - vyšetření pro samoplátce
Touto rezervací termínu hradíte laboratorní vyšetření „balíček BASIC“ ve výši 890,- Kč u poskytovatele EUC Laboratoře s.r.o. Vyšetření Vám bude provedeno přímo v odběrovém centru Palackého 5, Praha 1. V rámci nabídky balíčku BASIC Vám nebudou dále účtovány žádné další poplatky.   Balíček BASIC  obsahuje  základní biochemická a hematologická vyšetření. Biochemická část poskytuje základní vyšetření funkce ledvin a močového traktu, jaterních testů a slinivky, krevních lipidů (cholesterol, jeho deriváty a triacylglyceroly), krevního cukru a informaci o jeho hladinách v krvi  za poslední cca 2 měsíce(glykovaný hemoglobin jako screening diabetu a prediabetu).  Hematologická vyšetření zahrnují krevní obraz a diferenciální rozpočet leukocytů a vyšetření krevní skupiny.     
Praha
Palackého 5, Praha 1 - Nové Město
EUC Laboratoře - odběr krve
Objednání online NEslouží pro Orální glukózový toleranční test (glykemická křivka nebo OGTT). Prosíme o objednání telefonicky. For OGTT test please use booking by telephone. V našich jednotlivých odběrových místech poskytujeme laboratorní služby pro pacienty s žádankou vyplněnou lékařem v rámci jejich zdravotního pojištění a služby pro pacienty samoplátce, kteří přicházejí bez doporučení lékaře či žádanky. Na odběr krve se není nutné objednávat, je ale vhodné dodržovat určité zásady, pro většinu vyšetření se odběr provádí nalačno - viz oddíl Rady před odběrem. Na našich odběrových místech je příjemné a čisté prostředí, dbáme na ochotu a vstřícnost personálu i na odbornost - všechny naše odběrové sestry splňují odborné profesní požadavky. Pacienti s doporučením lékaře Pacienti s doporučením lékaře dostávají v ordinaci lékařem vyplněnou žádanku nebo její adekvátní náhražku - požadavkový list (v případě použití elektronické žádanky). K odběru je třeba s sebou přinést průkaz pojištěnce a průkaz totožnosti. Výsledky vyšetření jsou zasílány ordinujícímu lékaři. Na našich odběrových místech lze použít jakoukoli lékařem vyplněnou žádanku, nemusí to být vlastní žádanka EUC Laboratoří.
Praha
Palackého 5, Praha 1 - Nové Město
Odběrové místo - odběry EUC Klinika Přelouč
Provádíme ranní odběry krve. Statimová vyšetření provádíme během celé provozní doby. Odebrané vzorky jsou odváženy ke zpracování na specializovaná pracoviště v Pardubicích a v Praze. Výsledky jsou indikujícím lékařům zasílány elektronicky.
Přelouč
Libušina 203, Přelouč

  1  2  9  A  B  C  Č  D  Ď  E  F  G  H  CH  I  J  K  L  M  N  O  P  Q  R  Ř  S  Š  T  U  V  W  Y  Z  Ž 


Adresář slovenských lékařů | Jeden z největších adresářů praktických, zubních a dalších lékařů | Ortopedické vložky do bot | Návrh firemního loga | Další odkazy
   (c) 2010-2022 Databáze lékařů České Republiky
Za obsah a správnost všech vložených inzerátů nese v plné míře odpovědnost zadavatel inzerátu.
Pokud administrár serveru uzná inzerát jakkoliv závadný, vyhrazuje si právo takový inzerát bez náhrady smazat.
Portál nemá nic společného s inzerenty. Návštěvníci portálu jednají vždy přímo s inzerenty.
Z těmito vzniklými obchodními vztahy nemá inzertní portál nic společného.